YENİ YOLLAR MAHALLENİN DEĞERİNİ ARTIRIYOR
Haber
11 Ocak 2021 - Pazartesi 13:32 Bu haber 502 kez okundu
 
YENİ YOLLAR MAHALLENİN DEĞERİNİ ARTIRIYOR
İLÇELER Haberi
YENİ YOLLAR MAHALLENİN DEĞERİNİ ARTIRIYOR

Mamak yol açımında karayolları ile yarışıyor- Yapılaşmalarla gelişimi büyük hızla devam eden Mamak’ta yol açım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

 


Mahallelerde yol açım çalışmasına hız veren Mamak Belediyesi, Şehit Cengiz Topel Mahallesi Binbaşı Sokak ve Çamlıbel sokakta yol açımı çalışması gerçekleştiriyor.


Geçtiğimiz yıl toplamda 8 bin 810 metre imarlı yol açımı gerçekleştirdiklerini kaydeden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, mahallede toplamda bin 4 yüz metre yol açacaklarını söyledi. İmar yollarını açarken, bölge sakinlerine modern bir şehirde yaşama ayrıcalığını sunan sosyal tesisleri de inşa ettiklerini belirten Başkan Köse, “Belediyemiz yol açımında kendini aştı. Karayolları ile yarışabilecek yollar inşa ediyoruz. Açtığımız yollar hem mahallelerin değerini arttırıyor hem de ulaşımı rahatlatıyor. Yeni yollar hem Güzel Mamak’ımza değer kazandıracak hem de hemşehrilerimiz daha güzel bir ortamda yaşama imkanı sunacak. Mamak adeta yatırım şantiyesine döndü. Gayretlerimiz neticesinde ilçemiz geleceğe çok daha güçlü bir biçimde yürüyor. Bu yollar aslında imar ve şehircilik problemlerini tamamlamış Mamak’ın değerine değer katan çok önemli yatırımlar oluyor. Heyecanla çalışmaya ve yeni yollar açmaya da devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mamak Belediyesi, yol çalışmaları, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı