TİCARET ODASI POLATLI SOĞANI STİCKERLARINI FİRMALARA DAĞITTI
Haber
10 Haziran 2021 - Perşembe 16:51 Bu haber 546 kez okundu
 
TİCARET ODASI POLATLI SOĞANI STİCKERLARINI FİRMALARA DAĞITTI
İLÇELER Haberi
TİCARET ODASI POLATLI SOĞANI STİCKERLARINI FİRMALARA DAĞITTI

Polatlı Ticaret Odası  Ocak ayında Marka Tescilini aldığı ve ilçeye  ilk marka değerli ürünü olan Polatlı Soğanı  için hazırladığı  stickerları soğan ticareti yapan üyelerine dağıttı.

 

Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya tarafından yapılan açıklamada ilçede soğan alım satım işi yapan  ve  stickerlarını almayan üyelerin  Ticaret Odası'ndan  ilgili stickerları temin edebileceğini belirtildi. 

 

ZENGİNLEŞMEMİZİN YOLU COĞRAFİ İŞARETTEN GEÇİYOR

Türkiye'nin soğan ihtiyacının 36'sını karşılayan Polatlı Soğanın coğrafi işaretini alarak marka tescil ettirdiklerinin altını çizen Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu  Başkanı Ulvi Sakarya ilçe için önemli bir gelişme olduğunu vurguladı. Başkan Sakarya:  "  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da her platformda belirttiği üzere ‘’Zenginleşmenin yolu coğrafi işaretli ürünler ile olur,coğrafi işaret 1 Liraya sattığın ürünü 2 Liraya satmak demektir’’. Rifat Başkanımızın bu düsturundan yola çıkarak bizlerde elimizdeki kıymetlere değer katmak için çalışacağız. Polatlı soğanı için verdiğimiz ve sonunda ilçemiz için güzel bir  sonuca ulaştığımız çalışmamızı Polatlı gözlemesi içinde yürütüyoruz. " dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Polatlı Ticaret Odası ,Polatlı Soğanı,Ulvi Sakarya, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı