TEORİK EĞİTİM KURUMLARINDA TİCARET ODASI ÜYELERİNE ÖZEL 20 İNDİRİM UYGULANACAK
Haber
01 Mart 2021 - Pazartesi 15:09 Bu haber 517 kez okundu
 
TEORİK EĞİTİM KURUMLARINDA TİCARET ODASI ÜYELERİNE ÖZEL 20 İNDİRİM UYGULANACAK
İLÇELER Haberi
TEORİK EĞİTİM KURUMLARINDA TİCARET ODASI ÜYELERİNE ÖZEL  20 İNDİRİM UYGULANACAK

Polatlı Ticaret Odası, üyelerinin eğitim hizmetlerinden indirimli faydalanabilmeleri için yeni bir protokole daha imza attı.

 

 

Polatlı Ticaret Odası (PTO) üyelerine avantaj sağlamaya yönelik gerçekleştirdiği indirim protokollerine bir yenisini daha ekledi. PTO ile Teorik Eğitim Kurumları arasında imzalanan protokol kapsamında ticaret odası  üyelerinin, Teorik Eğitim Kurumlarına bağlı özel okullara yapacakları kayıtlarda çeşitli indirimler ve kampanyalar sağlanacak. İndirim protokolünde imzalar Polatlı Ticaret Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya,  Özel Teorik Eğitim Hizmetleri Yayın Dağıtım Ticaret Limited Şirketi adına Tolgahan Genç ve  Hasan Barış Karataş tarafından atıldı.

 

 

Protokol töreninde bir konuşma yapan Polatlı Ticaret ve  Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya , “Üyelerimizin ve ailelerinin avantajlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Gün geçtikçe eğitim kalitesini artıran şehrimizde çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim alabilmelerine fayda sağlayabilmek için bu gibi eğitim protokollerimizi önemsiyoruz. Teorik Eğitim Kurumları ile yaptığımız eğitim protokolümüzde üyelerimizin çocuklarının Özel Teorik Eğitim Hizmetleri Yayın Dağıtım Ticaret Limited Şirketi Kurumlarına bağlı okulların kayıtlarında yüzde 20 indirim ve çeşitli kampanyalar sağlanacaktır. İmzalanan protokolün Odamıza, üyelerimize ve kurumumuza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Polatlı Ticaret Odası, Özel Teorik Eğitim Hizmetleri Yayın Dağıtım Tic. Ltd. Şti.,Ulvi Sakarya, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı