PURSAKLAR BELEDİYE PERSONELİNE TAKIM RUHU VE MOTİVASYON EĞİTİMİ
Haber
21 Ocak 2022 - Cuma 10:50
 
PURSAKLAR BELEDİYE PERSONELİNE TAKIM RUHU VE MOTİVASYON EĞİTİMİ
İLÇELER Haberi
PURSAKLAR BELEDİYE PERSONELİNE TAKIM RUHU VE MOTİVASYON EĞİTİMİ

Hizmette kaliteyi artırmak adına Pursaklar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, personele yönelik Takım Çalışması, Kurumsallaşma ve Kurum Kültürü konulu eğitim semineri düzenledi.
 

 

 

Vatandaşlara daha kaliteli hizmet vermek adına eğitici seminerlerine hizmet içi eğitim çalışmalarına devam eden Pursaklar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün koordinesinde Mahalli Eğitim Akademisi Yayınları Danışmanlık tarafından; Takım Çalışması, Kurumsallaşma ve Kurum Kültürü konulu eğitim semineri verildi.
Pursaklar Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitim seminerine belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri başta olmak üzere çok sayıda belediye personeli katılım sağladı.

 

 

Eğitmenler tarafından belediye personellerine kurum kültürünün önemi, kurumsallaşma, kurum bilinci, kurum içi organizasyon ve koordinasyon, ekip ve takım olma bilinci, takım liderinin rolü, takım üyelerini tutumu, motivasyon, etkili bir ekip olmanın gerekleri ve ekip olarak bütün bireylerin birbirlerini desteklemeleri konusunda detaylı bilgiler verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı