POLATLI TİCARET ODASI’NDAN ÜYELERİNE YENİ YILDA ÖNEMLİ JEST

Polatlı Ticaret Odası radikal bir karar alarak ,odaya ait gecikmiş aidat borcu olmayan üyelerine odadan alınan belgeleri 2021 yılı boyunca ücretsiz verecek. Aralık ayı Meclis toplantısında görüşülen ve oybirliği ile alınan karar ile oda üyeleri eğer geçmiş yıl aidatlarını düzenli olarak ödedi ise oda sicil servisinden alınan belgeleri üyelerine ücretsiz olarak sunma imkanı tanıdı.

 

 

Polatlı Ticaret Odası odaya ait aidatlarını zamanında ödeyen üyelerine  önemli bir jest yaptı. 2021 yılı Tahmini bütçesinin de oybirliğiyle geçtiği  Meclis toplantısında , Ticaret Odası yıl boyunca odadan alınan oda sicil kayıt sureti, faaliyet belgesi, ortaklık teyit belgesi, ihale durum belgesi, ortaklık durum belgesi, yerli istekli belgesi gibi belgeleri aidatlarını zamanında ödeyen üyelerine ücretsiz  verecek.

 

 

VADESİ GEÇMİŞ AİDAT BORUCU OLMAYAN ÜYELERİMİZE ODADAN ALACAKLARI BELGELER ÜCRETSİZ

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA yaptığı açıklamada, “Oda meclisinde yapılan istişareler sonucunda  aldığımız kararla odamıza olan aidat borçlarını zamanında ödeyen üyelerin Ocak ayından itibaren oda sicil kayıt sureti, faaliyet belgesi, ortaklık teyit belgesi, ihale durum belgesi, ortaklık durum belgesi, yerli istekli belgesi gibi belgelerini ilgili birimimize gelerek veya internet ortamında online işlemler menüsünden ücretsiz temin edebilirler. Üyelerimizden yoğun bir şekilde bu hususta talepler alıyorduk ve taleplerini yerine getirerek bu uygulamayı hayata geçirdik. Seçim sürecinde belirttiğimiz gibi temel amacımız üye memnuniyetini artırmak ve iş dünyasının önündeki problemleri en aza indirgemek olduğu belirtmiştik. Bu kapsamda gecikmiş aidat borcu olmayan üyelerimiz artık odaya gelmelerine bile gerek kalmadan web sitemiz üzerinden (www.pto.org.tr) bu belgeleri ücretsiz alabilirler. Polatlı  Ticaret  Odası olarak üye memnuniyetini artırmak amacıyla bu tür girişim ve çalışmalarımız önümüzdeki günlerde de devam edecek. Bunun yanı sıra 2021 yılı tahmini bütçemizin de üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu