POLATLI TİCARET ODASINDAN 600 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI

Polatlı Ticaret Odası ve  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ortaklığıyla hazırlanan gıda  paketleri 600 ihtiyaç sahibi aileye Mübarek Ramazan ayı gelmeden  ulaştırıldı.

 

 

Polatlı Ticaret Odası geleneği bozmadı ve Ramazan Ayı gelmeden ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımlarını ulaştırdı. Polatlı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Polatlı Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyelerinin tespitleri ile belirlenen 600 ihtiyaç sahibi aileye Polatlı Ticaret Odası tarafından hazırlanan ramazan gıda paketleri bu yılda ramazan ayı gelemeden yerlerine ulaştırıldı. 

 

 

 

RAMAZAN AYININ SAĞLIK VE BEREKET GETİRMESİNİ DİLİYORUM

 

 

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya paylaşmanın  ve kardeşliğin pekiştiği manevi duyguların arttığı bir dönemde  yapılacak her yardımın ayrı bir öneme sahip olduğunun altını çizerek: ” Bu sene her yıl olduğu gibi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz  365 oda ve borsaya maddi kaynak gönderdi ,bizde bu para ile yapabildiğimiz en uygun miktarda paketi hazırlayarak ihtiyaç sahibi ailelere vermek üzere hazırladık. Malzeme olarak paketlerimizin içinde  temel tüketim gıda maddeleri bulunuyor.Toplamda 60.000 TL tutarında yapılan gıda yardımını 600 aileye bu yıl koronavirüs belasından dolayı 11 ayın sultanı gelmeden ulaştırmayı uygun gördük.TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve TOBB yönetimine mazlumlara her daim el uzattıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Ailelerimiz bu gıdaları sağlıklı ve güzel günlerde tüketsinler ramazan ayımız mübarek olsun, bu ay başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığa bereket ve huzur getirsin. Ramazan Ayının sağlıklı bir şekilde geçirilerek Ramazan Bayramına ülkemizin ve tüm insanlığın başında olan corona virüs belasından kurtularak ulaşmasını temenni ediyorum.  ”  dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu