MAMAK BELEDİYESİ SÜRPRİZLERİNE DEVAM EDECEK

Eğitime yönelik projeleriyle büyük başarı yakalayan Mamak Belediyesi, bir eğitim projesi çerçevesinde anasınıfı öğrencilerine yönelik boyama kitabı hazırlattı.

 

Hazırlanan kitapta Mamak Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan tesisler, çocuklar tarafından renklenirken, aynı zamanda minikler, Mamak’ta neler var öğrenmiş olacak. Çocukların evde aileleri ile birlikte çizim ve boyama yapabileceği boyama kitabında, aynı zamanda Mamak’ın kültürel ve tarihi mekânları da yer alıyor.

Her yaştan Mamaklılar özellikle gençler ve çocuklar için eğitici ve eğlendirici çözümler ürettiklerini kaydeden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Çocuklarımız hem eğlensin hem de Mamak’ımızı daha iyi tanısın diye böyle bir boyama kitabı hazırladık. Çocuklarımıza bu kitabı hediye ediyoruz. Yavrularımız için attığımız her adım, ülkemizin geleceğine yapılan en büyük yatırımdır. Hazırladığımız yayınla onların eğitimine doğrudan katkı sağlıyoruz. İçinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte en çok etkilenen çocuklarımız oldu. Biz de Mamak Belediyesi olarak olara güzel bir hediye verebilmek için bu kitabı çocuklarımız için hazırladık. Çocuklarımız için sürprizlerimiz devam edecek” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu