KONUK BAŞKAN BURAN OLDU
Haber
09 Haziran 2021 - Çarşamba 15:02 Bu haber 564 kez okundu
 
KONUK BAŞKAN BURAN OLDU
İLÇELER Haberi
KONUK BAŞKAN BURAN OLDU

Keçiören Belediyesi bünyesinde yayın hizmeti veren Radyo Angara’nın sevilen programı ‘Kahve Molası’nın bu haftaki yayın konuğu Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran oldu. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ise “Ankara’mızı Tanıyalım” formatıyla her hafta farklı ilçe belediye başkanlarının Radyo Angara’da konuk edildiğini ve Ankara’nın tanıtımı konusunda önemli bir yayın hizmeti verildiğini belirtti.

 

 

“İŞ BİRLİĞİ YAPIYORUZ”

 

Kahve Molası’nda keyifli sohbetiyle Balâ’yı ve Balâ Belediyesinin hizmetlerini anlatan Başkan Buran, “Keçiören Belediyesi ile iş birliği yaparak ilçemizde birçok hizmete imza attık. Bala’yı bir cennet bahçesi haline getirmek için kendi imkânlarımızla 20’den fazla iş makinesi ve hizmet aracı satın aldık. Sokaklarımızda bozuk ve yıpranmış yol kalmasın diye yine kendi imkânlarımızla asfalt emisyon tesisi kurduk. İlçemize bağlı 55 köyümüze hizmet götürmek için makamda oturmuyor, her zaman vatandaşımızla iç içe onların taleplerini dinliyoruz.” dedi.

 

 

Başkan Buran, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un örnek bir başkan olduğunu ve birçok konuda Balâ’ya destek verdiğini de söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Keçiören Belediyesi, Radyo Angara, ‘Kahve Molası’, Ahmet Buran, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı