'KEÇİKOOP' ÜCRETSİZ HİZMET VERİYOR
Haber
20 Kasım 2020 - Cuma 14:00 Bu haber 509 kez okundu
 
'KEÇİKOOP' ÜCRETSİZ HİZMET VERİYOR
İLÇELER Haberi
'KEÇİKOOP' ÜCRETSİZ HİZMET VERİYOR

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediyeye ait online satış platformu Keçikoop’un hizmete başladığını duyurdu. Altınok, “Türkiye ve Ankara`da bir ilk olan Keçikoop’tan vatandaşımız ücretsiz faydalanacak. Burada online olarak temizlik, gıda ve el emeği ürünlerin satışı yapılacak .Belediyemiz tarafından üretilen sağlıklı ve yüzde yüz organik gıdalar ile temizlik ürünlerinin satışı ise kar amacı güdülmeksizin vatandaşımıza ulaşacak” dedi.

 

 

Başkan Altınok, vatandaşları üretime teşvik etmek ve onlar tarafından üretilen el emeği ürünlerin ev ekonomisine katkı sunmasını sağlamak için Keçikoop’u kurduklarını aktararak, şu bilgileri verdi:

 

 

“Keçiören Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (KEÇMEK) öğrencilerimiz tarafından üretilen el emeği ürünlerin ve belediyemiz tarafından üretilen temizlik ve gıda malzemelerinin satışının yapılacağı e-ticaret platformumuz Keçikoop hizmete başladı. Vatandaşlarımız da yine bu platform üzerinden hiçbir ücret ödemeden evlerinde ürettikleri ürünleri satabilecekler. Belediyemizin ürettiği yüzde yüz organik gıda ve temizlik ürünlerinin satışından herhangi bir kâr amacı gütmüyoruz. Çok yakında motor kurye ile ürünlerimizi vatandaşımızı ayağına kadar ayağınıza kadar getirilecek. Online satış platformumuzu www.kecikoop.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Keçiören Belediyesi, Turgut Altınok, Keçikoop, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı