HAMAMÖNÜ’NDE YOĞUN BAKIM

Altındağ Belediyesi, tarihi Hamamönü bölgesini pırıl pırıl yaptı. Koronavirüsle mücadeleyi etkin bir biçimde sürdüren Altındağ Belediyesi, Hamamönü’nde detaylı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

 

 

Hamamönü bölgesi tertemiz oldu. Sabahın ilk saatlerinden itibaren tarihi Hamamönü bölgesinde Altındağ Belediyesi ekipleri tarafından kapsamlı bir temizlik ve hijyen çalışması yapıldı. Sokakları baştan aşağı yıkayan ekipler, işletmeleri de dezenfekte etti.

 

 

“VATANDAŞLARIMIZIN İÇİ RAHAT ETSİN”

 

Hamamönü bölgesinin tarihi ve turistik yönüyle vatandaşların her gün yoğun ilgi gösterdiği, çok fazla ziyaretçinin geldiği bir yer olduğunu hatırlatan Başkan Balcı “Koronavirüsle mücadelemiz henüz bitmedi. Altındağ Belediyesi olarak temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz. Sosyal mesafe, maske kullanımı ve temizlik çalışmaları artık daha da önem kazandı. Ekiplerimiz 24 saat görev başında… Çalışmalarımızı ilçe genelinde aralıksız olarak sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın içi rahat etsin istiyoruz” dedi.

 

 

YOĞUN DEZENFEKSİYON

 

Altındağ’ın, Ankara’da en fazla tarihi ve turistik alanı barındıran ilçe olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Asım Balcı, “Altındağ, Ankara’nın turizm merkezi… Çok fazla turistik alan ve müze barındırıyor. Bu nedenle her gün yerli ve yabancı turistler yoğun bir biçimde ziyaret ediyor. Biz de temizlik ve ilaçlama çalışmalarımıza yoğunluk veriyoruz. Koronovirüs salgınına karşı Altındağ Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm çalışmaları titizlikle sürdüreceğiz. Bu virüsü el ele verecek, hep birlikte yeneceğiz” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu