GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN ŞİMŞEK BAYRAM ÖNCESİ ESNAFIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
Haber
06 Mayıs 2021 - Perşembe 15:37 Bu haber 514 kez okundu
 
GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN ŞİMŞEK BAYRAM ÖNCESİ ESNAFIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
İLÇELER Haberi
GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN ŞİMŞEK BAYRAM ÖNCESİ ESNAFIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, ‘Gerekirse projelerimizden vazgeçeriz ama esnafımızdan, vatandaşımızdan asla vazgeçmeyiz’ diyerek 1000 TL’lik esnafa destek müjdesini açıkladı.

 

 

Özellikle salgın döneminde risk grubunda bulunan vatandaşlara, işlerini kaybedenlere, sağlık çalışanlarına ve yardıma muhtaç ihtiyaç sahiplerine her türlü desteği sunan Gölbaşı Belediyesi şimdi de esnafın yüzünü güldürecek bir müjde verdi. “Esnaflarımız karanlık sokağın aydınlığıdır” açıklamasında bulunan Başkan Ramazan Şimşek sözlerine şöyle devam etti: “Bu aydınlığın sönmemesi için Gölbaşı Belediyesi olarak bu zor dönemde esnafımıza 1000 TL nakdi yardımda bulunacağız. Gerekirse projelerimizden vazgeçeriz ama esnafımızdan, vatandaşımızdan asla vazgeçmeyiz. Başvuru detaylarını yarın açıklayacağız. İnşallah bayram öncesi esnafımıza can suyu sağlamış oluruz” dedi. 

 

 

MHP Grup Başkan Vekili Nevzat Dulkadir, AK Parti Grup Başkan Vekili Osman Karaaslan, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Ökmen, İyi Parti Grup Başkan Vekili Selçuk Dağdelener, ve Gölbaşı Esnaf Odası Başkanı İsa Albut’a kararımızda yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum diyen Başkan Ramazan Şimşek “El ele bu zor günleri geride bırakacağız. Vatandaşımız ve esnafımız yalnız olduklarını düşünmesinler” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölbaşı Belediyesi, Ramazan Şimşek, esnaf, destek müjdesi, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı