BEYPAZARI ZABITASI BAYRAM DENETİMİNDE

Beypazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri amacıyla denetimlerini sıklaştırdı. Özellikle gıda üretimi yapan işyerlerine yönelik denetimleri artıran ekipler, bayram süresince de görevlerinin başında olacak.

 

 

 

Zabıta ekipleri, fırın, unlu mamul üreticileri, yöresel gıda satıcıları, turistlik işletmeler ve canlı hayvan pazarında denetimlerini gerçekleştirdi.

 

 

 

Ekipler, denetimlerinde ruhsat, gıda son kullanım tarihleri, genel temizlik ve hijyen denetimi yaptı. Standartlara uymayanlara ihtar verildi.

 

 

 

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, ‘’Bayram öncesi halk sağlığını tehdit edecek unsurları ortadan kaldırmak için sürdürmüş olduğumuz denetimlerimizi sıklaştırdık. Vatandaşımızın temiz üretim koşullarında üretilen gıdaları tüketmelerine önem veriyoruz. Hemşehrilerimizin ve ilçemizi ziyaret edecek misafirlerimizin huzur içinde bayramlarını geçirmelerini diliyorum” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu