ARAS KARGO İLE PTO ÜYELERİ GÖNDERİLERİNİ DAHA UCUZA GÖNDERECEK
Haber
15 Eylül 2020 - Salı 15:12 Bu haber 371 kez okundu
 
ARAS KARGO İLE PTO ÜYELERİ GÖNDERİLERİNİ DAHA UCUZA GÖNDERECEK
İLÇELER Haberi
ARAS KARGO İLE PTO ÜYELERİ GÖNDERİLERİNİ DAHA UCUZA GÖNDERECEK

Polatlı Ticaret Odası, Aras Kargo Yurt İçi ve Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş. Polatlı Şubesi ile üyelerine özel indirim protokolü imzaladı. İndirimden yararlanmak isteyen Ticaret Odası üyeleri , odadan ücretsiz alabilecekleri oda sicil kayıt sureti ile Aras Kargo Polatlı Şubesine başvurabilecek.

 

 

 

Polatlı Ticaret Odası üyelerinin indirimli hizmet alabileceği firma listesini her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Ticaret Odası birçok alan ve birçok hizmet kolunda faaliyet gösteren üyelerinin firmalarından diğer üyelerinin indirimli hizmet alabilmeleri için imzaladığı indirim protokolüne Aras Kargo Polatlı Şubesini de dahil etti. Protokol kapsamında Ticaret Odası üyeleri Aras Kargo'dan yaptıkları gönderilerinde liste fiyatından yüzde 69'a varan indirim orandan faydalanacak. Polatlı Ticaret Odası İle Aras Kargo Polatlı Şubesi arasında yapılan indirim protokolünde imzalar Meclis Üyesi Selçuk Çevikoğlu ve Aras Kargo Yurt İçi ve Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş. Polatlı Şubesi İşletme Sahibi Selçuk Aksan tarafından atıldı.

 

 

 

LOJİSTİKTE SAĞLANAN İNDİRİM İMKANLARINI ÖNEMLİ BULUYORUZ

 

Polatlı Ticaret Odası üyelerinin Aras Kargo Yurt İçi ve Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş. Polatlı Şubesi ile yapacakları gönderilerde, dosya gönderilerinde 13 paket gönderilerinde 8 oranında sağlanacak indirim oranı hakkında açıklamada bulunan Polatlı Ticaret Odası Meclis Üyesi Selçuk Çevikoğlu: " Odamız; üyelerimizin indirimli hizmet alabilmeleri için yaptığı indirim protokollerini her geçen gün artırıyor ve bu konuda ciddi çalışmalar yapıyor. Sağlık eğitim başta olmak üzere birçok hizmet kolunda sağlanan indirim fırsatlarını lojistik anlamında da sunulması son derece önemli. Özellikle pandemi döneminde kargo şirketleri daha da önem kazandı. Bu vesileyle tüm kargo çalışanlarına da candan teşekkür ediyorum. Birçok maliyetin arttığı dönemde bizde odamız üyelerine kargo maliyetlerini bir nebze olsun azaltmak için bugün bu indirim protokolünü imzaladık. Aras Kargo ile yapılan indirim protokolümüzün odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Polatlı Ticaret Odası, Aras Kargo,sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı