"TEKNOLOJİYİ EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANMAYA ÇALIŞIYORUZ"
Haber
10 Haziran 2021 - Perşembe 13:21 Bu haber 550 kez okundu
 
"TEKNOLOJİYİ EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANMAYA ÇALIŞIYORUZ"
İLÇELER Haberi

Altındağ Belediyesi, bu yıl "İleri teknolojiler" temasıyla gerçekleştirilen "Verimlilik ve Teknoloji Fuarı"nda yerini aldı. Başkentin ilk dijital turizm rehberi Altın Rota, Altın Eller, Altın Kütüphane, E-imar, Altın Masa ve yenilenen coğrafi bilgi sistemi gibi uygulamalar ile fuarda göz dolduran Altındağ Belediyesi, teknolojiyi yakından takip ettiğini gözler önüne serdi. Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı'nın da ziyaret ettiği fuar, 12 Haziran'a kadar açık kalacak.
 
 
Altındağ Belediyesi'nin daima yeniliklere açık, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve hızla uygulamaya koyan bir belediye olduğunu söyleyen Başkan Asım Balcı "ATO Congresium'da bu yıl 3'üncü kez düzenlenen a€˜Verimlilik ve Teknoloji" fuarı çok önemli kurum, kuruluş ve firmaları ağırlıyor. Sektörlerin önemli temsilcilerinin yer aldığı bu fuarda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Altındağ Belediyesi olarak daima yeniliklere açığız, teknolojik gelişmelerin de yakın takipçisiyiz. Bu konularda çok daha fazla ilerlemek için elimizden geleni yapıyoruz." dedi.
 
 

FUARA DAVET

 

Altındağ Belediyesi standının fuarda büyük ilgi gördüğünü de sözlerine ekleyen Başkan Balcı "Fuarda, başkentin ilk dijital turizm rehberi Altın Rota, Altın Eller, Altın Kütüphane, E-imar, Altın Masa ve yenilenen coğrafi bilgi sistemi gibi, teknolojiyi verimli bir şekilde kullandığımız uygulamalarımızı ziyaretçilere tanıtıyoruz. Bu konularda bilgi almak ve standımızı yakından görmek isteyen herkesi, fuarı ziyaret etmeye davet ediyorum." ifadelerini kullandı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Altındağ Belediyesi, "Verimlilik ve Teknoloji Fuarı", sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı