ŞEKERBANK’TAN POLATLI TİCARET ODASI ÜYELERİNE ÖZEL FİNANSMAN
Haber
03 Mart 2021 - Çarşamba 10:07 Bu haber 540 kez okundu
 
ŞEKERBANK’TAN POLATLI TİCARET ODASI ÜYELERİNE ÖZEL FİNANSMAN
İLÇELER Haberi
ŞEKERBANK’TAN POLATLI TİCARET ODASI ÜYELERİNE ÖZEL FİNANSMAN

Polatlı Ticaret Odası  salgın sürecinin yarattığı etkilerin en aza indirilmesi için Şekerbank,  ile protokol imzaladı. Banka, protokol kapsamında, Polatlı Ticaret Odası’na kayıtlı KOBİ’lere 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vadelerle finansman sağlayacak.

 

 

Şekerbank, zorlu koronavirüs salgını sürecinin ekonomiye olan etkilerini sınırlandırmak amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Polatlı Ticaret Odası ile protokol imzaladı. Protokol, Şekerbank Polatlı Şube Müdürü Emre Sırtoğlu ile Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya arasında imzalandı.

 

 

Protokol ile Polatlı Ticaret Odası’na kayıtlı olan KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ayrıca ilk kez POS kullanan KOBİ’lere ise ilk 3 ay POS kira muafiyeti sağlanacak.  Şekerbank ayrıca KOBİ’leri ödeme vadeleriyle rahatlatan yeni ürünü ‘İşinize Dost Kredi’ kapsamında da, oda üyelerine ilk sene için uygun taksitlerle geri ödeme imkânı ile 500 bin TL’ye kadar finansman sunacak.

 

 

ULVİ SAKARYA: “SAĞLADIĞI DESTEKLER İÇİN ŞEKERBANK’I KUTLUYORUM"

 

Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya da Şekerbank’ın üyeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Üretene her koşulda ihtiyacına yönelik finansal destek sağlayan Şekerbank’a yanımızda yer aldığı için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

 

EMRE SIRTOĞLU: “HER DÖNEM OLDUĞU GİBİ ÜRETENLERİMİZİN YANINDAYIZ”

 

Şekerbank Polatlı Şube Müdürü Emre Sırtoğlu protokol kapsamında yaptığı konuşmada; “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 67 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Zorlu salgın sürecinde de müşterilerimizi destekleyerek salgının olumsuz ekonomik etkilerinin en aza indirilmesi için çalışıyoruz. Bu protokol ile de Polatlı Ticaret Odası üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz. Her dönem olduğu gibi bu dönemde de müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Polatlı Ticaret Odası ,Şekerbank ,Ulvi Sakarya, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı