PURSAKLAR BELEDİYESİ’NDEN BAHARIN GELİŞİYLE BİRLİKTE SOKAKLARDA YOL YENİLEME ATAĞI
Haber
08 Mayıs 2021 - Cumartesi 11:35 Bu haber 520 kez okundu
 
PURSAKLAR BELEDİYESİ’NDEN BAHARIN GELİŞİYLE BİRLİKTE SOKAKLARDA YOL YENİLEME ATAĞI
Pursaklar Belediyesi, baharın gelişi ile birlikte yollarda bakım ve onarım çalışmalarına hızlı başladı.
İLÇELER Haberi
PURSAKLAR BELEDİYESİ’NDEN BAHARIN GELİŞİYLE BİRLİKTE SOKAKLARDA YOL YENİLEME ATAĞI

Baharın gelişiyle birlikte ilçede ulaşım kalitesini artırmak amacıyla yol hamlesi başlatan Pursaklar Belediyesi, bir taraftan sokaklarda kilit parke taşı döşeme, sıcak asfalt çalışması yaparken, bir yanda da bozuk yollarda yenileme ve bakım işlemlerini hızlandırdı.

 

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bahar aylarının etkisini göstermesini fırsat bilip sahadaki çalışmalarına hız vererek, ilçe genelinde aciliyet durumuna göre belirlenen mahallelerde, asfalt serimi, kilitli parke taşı döşeme ve hasar gören yollarda bakım onarım çalışmaları gerçekleştiriyor.
 

‘‘Vatandaşlarımızın huzur ve güvenle seyahat edebilmeleri için çalışıyoruz’’
 

Hedeflerinin Pursaklar halkının yaşam kalitesini artırmak olduğunu belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Vatandaşlarımızın huzur ve güvenle seyahat edebilmeleri için çalışıyoruz. Sokaklarımızda hasar gören yollarda tamirat çalışmalarına ekiplerimiz zaman kaybetmeden başladı. Aciliyet durumuna göre mahallelerimizde çalışmalarımızı yapıyoruz. Asfalt serme ve bakım-onarım çalışmaları titizlikle yapılıyor. Tahrip olmuş bütün sokaklarımızı, program dâhilinde yenileyeceğiz. Yolun durumuna göre, bazı yerlere yama, bazı yerlere asfalt, bazı yerlere de kilit taşı yapacağız. Daha güzel bir Pursaklar için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pursaklar Belediyesi,Ertuğrul Çetin,Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü,asfalt serimi, kilitli parke taşı döşeme, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı