Isparta’da Uyuşturucu Operasyonu 54 Kişiye Yasal İşlem

Isparta’da Uyuşturucu Operasyonu 54 Kişiye Yasal İşlem

Açıklama şu şekilde: Yunus Timlerimizce, asayişe müessir olayların önlenmesi ve gerçekleşen olaylara daha hızlı müdahale edilmesinin yanı sıra narkotik suçlarla mücadele kapsamında 01.07.2023-31.07.2023 tarihleri arasındayapılan 218 şok uygulamada 1703 şahıs sorgulanmış;

Çeşitli miktarlarda uyuşturucu ve uyarıcı madde ele geçirilerek, 54 şahıs hakkında “Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek, Bulundurmak ve Kullanmak” suçundan adli işlem başlatılmıştır.

Ayrıca yapılan uygulamalar neticesinde 8 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan Y.A ve 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan D.K isimli şahıslar yakalanarak cezaevine teslim edilmiştir.

Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suçluların yakalanmasını sağlamak için ekiplerimiz çalışmalarına devam edecektir.

Değerli vatandaşlarımızın 112 Acil Çağrı MerkeziHattına ve 0.505.318 32 44 numaralı Whatsapp ve BİPtabanlı iletişim kanalımıza gösterdikleri ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz, iletilen her türlü talep ve bilginin bizler için değerli olduğunun ve titizlikle takip edileceğinin bilinmesi hususunu Ispartalı hemşehrilerimizin bilgisine sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu