Ak Parti Isparta Milletvekilleri Bakanların Kapısından Ayrılmıyorlar

AK Parti İl Başkanı Serkan Keskin, AK Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun Ankara’da Kapı Kapı ziyaret turlarına devam ediyor.

featured

Ak Parti Isparta Milletvekilleri Bakanların Kapısından Ayrılmıyorlar


AK Parti İl Başkanı Serkan Keskin, ve beraberinde AK Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar’ı ardından Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’yı ziyaret ettiler.

Su seviyesi ile ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalan Eğirdir gölünün sorunlarının çözülmesi ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.

Bu kapsamda özellikle vahşi sulardan Kapalı sistem sulamaya geçişi ve Eğirdir’e ilave kaynak suyunun temin edilmesi konusunda detaylı çalışmalar ve istişareler gerçekleştirildi.


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı bir koordinasyon içinde soruna çözüm üretilmesi kararlaştırıldı. Ön çalışmalar tamamlandıktan sonra detaylı bir değerlendirme toplantısı ise önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek.

Hem bakanlıklardaki teknik personel ve Isparta Milletvekilleri ile birlikte sorunun çözümü noktasında önemli adımların atılacağı bekleniyor.

Ak Parti Isparta Milletvekilleri Bakanların Kapısından Ayrılmıyorlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu