“Biz yolu açıyoruz, arkamızdan geliyorlar”

Aydın’ı ziyaret edecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in programı hakkında bilgi veren Karakaş, “Efeler Belediye Başkanımız Sayın Fatih Atay’ın çok önemli bir açılışı olacak.

featured

Karakaş: “Biz yolu açıyoruz, arkamızdan geliyorlar”

AYDIN-BHA

AKŞENER’İN AYDIN PROGRAMI

 

Çok güzel bir müze yapmış. Gerçekten Türkiye’ye örnek teşkil edecek bir müze. Kuvâ-yi Milliye Müzesi bunun adı. Öncelikle buraya katılacak Sayın Genel Başkanımız. İkincisi de aday tanıtım lansmanımız olacak. Başta Büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerimizin adaylarının tanıtımı yapılacak” diye konuştu.

“İYİ PARTİ OYUNU EN HIZLI YÜKSELTEN PARTİ”

Efeler’de ve diğer tüm ilçelerde çok önemli isimlerle seçime girdiklerini hatırlatan Ömer Karakaş, “Hür ve müstakil girme kararı aldıktan sonra hem yandan basın tarafından hem havuz medyası tarafından ciddi bir algıya tabi tutulduk. Hatta ciddi bir deprem yaşattılar. İstifalar vs. oldu ama kısa sürede toplandı. Şuanda İYİ Parti oyunu en hızlı yükselten parti noktasına geldi. Biz, İYİ Parti olarak birçok şeye öncülük ettik. Türk siyasetinde öncülük yapıyoruz. Biz yolu açıyoruz arkamızdan geliyorlar” ifadelerini kullandı.

 

Karakaş: “Biz yolu açıyoruz, arkamızdan geliyorlar”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu