American Life, ATO Congresium’da düzenlenen Hayat Boyu Öğrenme ve Eğitim Fuarı’nda

American Life, ATO Congresium’da düzenlenen Hayat Boyu Öğrenme ve Eğitim Fuarı’nda

American Life’ın eğitim danışmanı olan Nurcan Kök, fuarın geniş bir alana kurulduğunu ve ziyaretçilere eğitim faaliyetlerinin en ince detaylarına kadar ulaşabilecekleri bir atmosfer sunduğunu belirtti.

Kök, American Life olarak sundukları avantajlı eğitim programlarına vurgu yaparak, fuara herkesi davet ettiklerini belirtti. American Life’ın çeşitli dillerde, Amerikan standartlarına uygun olarak sunduğu eğitimlerle ilgili olarak Nurcan Kök, “Rusça, Almanca, İngilizce gibi birçok farklı dilde eğitimler sunuyoruz. Bu eğitim programları 7’den 70’e kadar tüm yaş gruplarına hitap ediyor. Amerikan Life olarak diğer dil okullarından farklı olarak ömür boyu eğitim veriyoruz.” dedi.

American Life olarak Cumhuriyet’in 100’üncü yılını özel bir kampanya ile kutladığını belirten Kök, “100’üncü yılımızı %70’e varan indirimlerle kutluyoruz. Ayrıca, kayıt yaptıran müşterilerimize özel bir çekiliş sunuyoruz. Bu çekilişte kazananlara telefon, laptop, kamera, kulaklık gibi birçok değerli hediyeler veriyoruz. Kayıt olan herkes bu çekiliş hakkına sahip ve bu kampanyalarla daha çok öğrenciye ulaşma hedefindeyiz. Diğer kampanyalarımız arasında ise beş ders ücretsiz gibi cazip fırsatlar bulunmaktadır. Bu kampanyaların, öğrencilere daha fazla hitap ettiğini ve ilgi çektiğini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu