ALTINDAĞ'DA OKULLAR PIRIL PIRIL
Haber
19 Eylül 2020 - Cumartesi 12:32 Bu haber 302 kez okundu
 
ALTINDAĞ'DA OKULLAR PIRIL PIRIL
İLÇELER Haberi
ALTINDAĞ'DA OKULLAR PIRIL PIRIL

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı'nın talimatlarıyla, ilçe genelindeki okullarda arı gibi çalışan ekipler, okulları baştan aşağı yeniledi. Bazı okulların iç ve dış cephe boyalarını yenileyen ekipler, derslikleri de büyük bir titizlikle boyadı. Bahçe ve peyzaj düzenlemesi de yapan ekipler, okullarda dezenfeksiyon çalışması yapmayı da ihmal etmedi.
 

 

"Okullarımızı yeni eğitim ve öğretim dönemine hazır hale getirmek için ne gerekiyorsa yaptık" diyen Başkan Asım Balcı, yapılan çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi:
 
 
" İlçemizde bulunan 162 okula boya malzemesi desteği sağladık. 93 okula bahçe ve peyzaj desteği verdik. 47 okulumuzun tadilatını yaptık. 155 okulun ise dezenfeksiyonunu yaptık. Yapılan çalışmalar neticesinde okullar pırıl pırıl bir görüntüye kavuştu. Altındağlı çocuklarımızın temiz ve bakımlı okullarda eğitim görmelerini istiyoruz. Bu nedenle Altındağ genelinde çalışmalarımız devam edecek. Çocuklarımız temiz ve bakımlı okullarda eğitim görecekler. Altındağ Belediyesi olarak öğrencilerimizin her zaman yanında olacağız"
Kaynak: Editör:
Etiketler: Altındağ, okul, koronavirüs, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı