Vali Erol, Şehitlerimizin kabirlerine karanfil bıraktı

Vali Erol, Şehitlerimizin kabirlerine karanfil bıraktı

Ordu Valiliği tarafından Ramazan Bayramı münasebetiyle Ordu Şehitliğinde düzenlenen tören kapsamında Kur’an-ı Kerim Tilaveti yapıldı ve dualar okundu. Programa, Vali Muammer Erol, CHP Ordu milletvekilleri Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel, MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Vali Yardımcısı Burak Keser, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Numan Öksüz, İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy, Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, İl Müftüsü Dr. İsmail Çiçek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şube Başkanı Nurettin Korkmaz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Selami Türkmen, Polis Şehitleri ve Malül Gazileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Şenel Şahin, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, askeri erken, muharip gaziler ve şehitlerin aileleri katıldı. 

Dualar okundu

Program, şehitlerimizin ruhuna ithafen Hz. Ömer Camii İmam Hatibi Abdülkerim Şahin tarafından Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başlandı. Kur’an-ı Kerim Tilavetinin ardından İl Müftüsü İsmail Çiçek tarafından dua edildi. Vali Muammer Erol, daha sonra beraberinde protokol mensupları ile birlikte şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ederek karanfil bıraktı ve dua etti.

Bayramlarını kutladı

Programa katılan şehit aileleri ve çocuklarıyla yakından ilgilenerek hal ve hatırlarını soran Vali Muammer Erol, beraberindeki protokol mensuplarının ve programa katılan şehit ailelerinin Ramazan Bayramını kutlamasının ardından program sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu