TİCARET ODASI 500 İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİYE YARDIM ELİNİ UZATTI

Polatlı Ticaret Odası tarafından geleneksel hale getirilen eğitim yardımlarına 2022-2023 eğitim öğretim yılında da devam edildi.

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkısıyla gerçekleştirilen eğitim yardımı kapsamında Polatlı Ticaret Odası tarafından hazırlanan kırtasiye ihtiyaçları yardım çeki  tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edilmek üzere Polatlı Ticaret Odası Genel Sekreteri İnanç Ölmez tarafından  okul idarecilerine takdim edildi.

 

 

Oda ve Borsa olarak eğitim yardımları kapsamında ilçe merkezinde bulunan okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi 500 öğrenciye eğitim öğretim dönemi başlamadan kırtasiye yardımı için hazırlanan çekler teslim edildi.

 

 

EĞİTİM YARDIMLARIMIZI ÖĞRENCİLERİMİZE ULAŞTIRDIK

Okullardan alınan listelere göre ihtiyaç sahibi öğrencilerin tespit edilip toplamda 112 bin TL’lik çeklerin 225 TL olarak 500 öğrenciye ulaştırıldığını ifade eden Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya:  ” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde faaliyetini sürdüren Ticaret Odası olarak öğrencilerimize bir nebze de olsa destek olmaktan kıvanç duyuyoruz. Eğitim öğretim sürecinin başlaması ile birlikte ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaşmak ve onların ihtiyaçlarını gidermede geç kalmadan destek olmak için gayret sarf ettik ve ivedi bir şekilde çeklerimizi öğrencilerimize ulaştırdık. Bu konuda desteğini esirgemeyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz.”  dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu