SİNCAN ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASINDAN 2000 ÜYE İLE İFTAR PROGRAMI
Haber
15 Nisan 2022 - Cuma 06:54
 
SİNCAN ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASINDAN 2000 ÜYE İLE İFTAR PROGRAMI
STK Haberi
SİNCAN ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASINDAN 2000 ÜYE İLE İFTAR PROGRAMI

Sincan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, bazı siyasetçilerin de katıldığı iftar programı düzenledi.

 

 

Sincan Belediyesi Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki iftara, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici,  MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, BBP Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren, Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İsa Yalçın ve diğer davetliler katıldı.

 

 

Programda konuşan Ak Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan Sincan'daki  bu birlik ve beraberliğin çok önemli olduğunu emeği geçenlere teşekkür eder, hayırlı ramazanlar dilerim.

 

 

BBP Genel Başkanı Destici ise  ramazan ayının hayır getirmesini temenni ederek, "Edilecek duaların Doğu Türkistan'dan Filistin'e, Kafkaslar'dan Türkmeneli'ne Suriye'den Diyarbakır'a kadar bütün mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olmasını yüce Rabb'imden niyaz ediyorum." dedi.

 

 

Destici, tüm dünyanın etkilendiği salgın nedeniyle zor süreçlerden geçildiğini, Rusya'nın Ukrayna'ya savaş açması sonrasında da başka problemlerle karşı karşıya kalındığını söyleyerek, bu sıkıntıların birlik ve beraberlik içinde aşılacağına inandığını belirtti.

Sincan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yalçın ise ulaşım ile ilgili bir konunun tüm ülkeyi ilgilendirdiğini kaydederek, "Benim şoför esnafım vatanına milletine bağlı, ezanına ve bayrağına sahip çıkan, devlete karşı sorumluluklarını sonuna kadar yerine getiren vefakar bir esnaf topluluğudur." diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SİNCAN, İFTAR, ŞÖFÖR, OTOMOBİL, ANKARA
Yorumlar
Haber Yazılımı