Şanlıurfa’da son 4 yılın en yüksek uyuşturucu miktarı ele geçirildi


Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, polis ekiplerinin durdurdukları bir araçta 30 kilo 650 gram metamfetamin maddesi ele geçirdiğini belirterek, “Bu rakam son 4 yılda tek seferde ele geçirilen en yüksek miktar” dedi.

featured


Şanlıurfa’da son 4 yılın en yüksek uyuşturucu miktarı ele geçirildi

Şanlıurfa-BHA

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, durdurdukları bir araçta arama yaptı. Yapılan aramada 30 kilo 650 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Bu rakamın son 4 yılda tek seferde ele geçirilen en yüksek miktar olduğu ifade edildi. Metamfetaminle birlikte 1 kilo 400 gram skunk maddesinin de ele geçirildiği açıklandı.

“POLİSİMİZİ KUTLUYORUM”

Operasyon görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, polisleri tebrik etti. Vali Şıldak, “Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından bayram tatilinde gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda; 30 kilo 650 gram metamfetamin, 1 kilo 400 gram skunk ele geçirilmiştir.  5 kişi yakalanarak gözaltına alınmıştır. Yakalanan metamfetamin miktarı son 4 yıl içinde bir defada ele geçirilen en yüksek miktardır. Bu başarılı çalışma için narkotik polisimizi kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Şanlıurfa’da son 4 yılın en yüksek uyuşturucu miktarı ele geçirildi


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu