Samsun’da kafes operasyonu
![](https://www.ankarakenthaber.com/wp-content/uploads/2024/02/c2027a69-51ea-4277-88f1-cb38e8fb392d-780x470.jpg)
Samsun Emniyet Müdürlüğünce yapılan operasyonda, Suç Örgütü Kurmak ve Yönetmek, (TCK 220/3) Nitelikli Yağma, Kasten Öldürmeye Teşebbüs, Silahla Yaralama, Örgütlü Silah Ticareti, Resmi Belgeyi Yok etmek-gizlemek, Çocuklara suç üstlendirmek, Suçluyu Kayırma soruşturması kapsamında gözaltına alınarak, Adli Makamlara sevk edilen 11 şüpheliden; 8’i tutuklandı. 1 kişi ev hapsi olmak üzere 3’ü adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.