Şampiyon Beşikdüzüspor

Şampiyon Beşikdüzüspor

Asım ÇAVDAR/ BHA-Trabzon

Son hafta mücadelesinde Beşikdüzü İlçe Stadı’nda Çaykaraspor’u konuk eden Beşikdüzüspor sahadan 5-0 galip ayrıldı.

Beşikdüzüspor’u Çaykaraspor karşısında galibiyete taşıyan goller Ahmet Deniz Aşık(3), Mehmet Kahyaoğlu ve Muhammed Dilli’den geldi.

Beşikdüzüspor, Trabzon 2. Amatör küme B Grubu’nu sezonu lider kapattı. Böylelikle mavi beyazlı ekip 1. Amatör’e yükseldi.

“Küçük ailemizi büyüttük”

Beşikdüzüspor Başkanı Ferhat Aksoy şampiyonluk sonrası yaptığı açıklamada, “Bugün bizim günümüz. Şampiyon Beşikdüzü. Sizlerle birlikte var olduk. A takım seviyesinde sezonun son maçını oynadık. Şampiyon olduk çok heyecanlıyız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Destek olan herkes sağ olsun. Biz küçük ailemizi büyülttük. Kocaman bir aile olduk. Sonsuza denk sürecek. Kızımda seni sevecek Beşikdüzü” dedi.

“Daha yeni başlıyoruz”

Beşikdüzüspor Teknik Direktörü Salih Kaya, “İyi bir yapılanmanın sonucun emeklerimizin karşılığı ile buradaydık. Tüm Beşikdüzülülere, buraya gönül veren herkese bu şampiyonluk hayırlı olsun. Sonsuz teşekkürler. Hedefimizin en başta söylediğimiz gibi bu takımı göklere çıkartmaktı. Çok çalıştık. Büyük fedakârlıklar yaptık. Daha yeni başlıyoruz. Herkese teşekkürler. İnşallah 1. Amatörde amacımız Bal ligine yükselmek. Başarabileceğimize inanıyorum. O potansiyel burada var” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu