Şahinbey Ampute Şampiyon Kadroyu Koruyor

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı, yeni sezon öncesi iç transferde iki isme imza attırdı.

featured

 Şahinbey Ampute Şampiyon Kadroyu Koruyor

GAZİANTEP – BHA

Önümüzdeki sezon da hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüz Ampute Futbol Takımı, iç transferde Kaleci Mert Yıldız ve Orta Saha Oyuncusu İbrahim Halil Esen ile sözleşme yeniledi.

“Oyuncularımıza Güveniyorum”

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, iki oyuncuyla da sözleşme imzaladıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, “Öncellikle her iki oyuncumuza da hayırlı olsun. Her iki oyuncumuzda şampiyon kadromuzun en önemli parçaları. Yeniden bizlerle oldukları ve takımımızda oldukları için mutluyum. Yeni sezonda da hedefimiz her sezon olduğu gibi şampiyonluk. Bu anlamda teknik ekibimizle yaptığımız görüşmeler çerçevesinde transfer çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

“Kulüpte Kaldığımız İçin Mutluyuz”

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü ile sözleşme yenileyen Kaleci Mert Yıldız ve Orta Saha Oyuncusu İbrahim Halil Esen takımda kaldıkları için mutlu olduklarını ifade ederek “Yeniden Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’ne imza attık. Her iki taraf için de hayırlı olsun. Yeni sezonda çok çalışarak takıma şampiyonluk kazandırmak istiyoruz. Bu yolda bizlerin her zaman yanında olan Onursal Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na ve Kulüp Başkanımız Cuma Güzel’e teşekkür ederiz” diye konuştular.

 Şahinbey Ampute Şampiyon Kadroyu Koruyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu