RİZE ONDAN VAZGEÇMİYOR!

5 YILDIR 24 SAAT VATANDAŞIN HİZMETİNDE OLDU

 

RİZE ONDAN VAZGEÇMİYOR!

 

Seçmen listeleri yarın YSK’ya teslim edilecek. Rize’de kimin milletvekili adayı olacağı da merak konusu oldu. Rize halkı yerelden onun için canla başla gayret eden Muhammet Avcı’yı yeniden istiyor.

Her defasında ‘Bizim nerede olacağımızı biz değil sayın cumhurbaşkanımız bilir’ diyen Avcı’nın özellikle Rize havalimanı ve Lojistik konusunda inanılmaz çalışmaları olmuştu.

 

 

14 Mayıs seçimlerinin en fazla merak edilenlerinden birisi de Rize olacak. Başbakanlığı döneminde Mesut Yılmaz’ın liderliğinde de Seçim akşamı ilk olarak Rize’ye bakılırdı. 20 yıldır da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Memleketi olan Rize hep merak edildi. Bugüne kadar bir 3 milletvekilini de alan Erdoğan kendi vatan toprağında yine 3-0 yapmak istiyor.

Erdoğan’ın seçimlere kiminle gireceği de konuşuluyor. Bir değişim olacak. Ancak değişimin Özellikle Rize milletvekili Muhmahet Avcı’yı kapsamaması isteniyor.

Zira yerelde canla başla çalıştı. Salarha tünellerin de o vardı, Rize havalimanında o vardı, lojistiğin İyidere’ye alınması ve başlamasında da Muhammet Avcı hep öncü oldu.

Peki Muhammet Avcı listede olmalı mı?

Rizelilere sorduk. aldığımız cevap şu oldu:

‘Kesinlikle olmalı. Merkezi hükümet, sayın Cumhurbaşkanımız her türlü hizmeti veriyor. Ama bunları takip edecek. Takip ederken de halkı dinleyecek, koltuğunun altına alacak. İşsize iş bulacak, evinde aşı yoksa aş verecek birileri lazım. O isim bugüne kadar sayın Muhammet Avcı oldu.’

Bu arada; Rize ile ilgili bir süre önce verdiği söyleşi de Muhammet Avcı şu ifadeleri kullanmıştı: ‘Yerimizi biz değil sayın Cumhurbaşkanımız bilir. Onun vereceği her karar saygı duyacağız ve canla başla çalışmaya devam edeceğiz.’ (Birlik Haber Ajansı-BHA)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu