POLATLI TİCARET ODASI MÜTEAHİT VE İNŞAAT MALZEMECİ ÜYELERİNİ KAYSERİ’YE GÖTÜRÜYOR

Polatlı Ticaret Odası üyelerinin ticari hayatına katkı sağlamak amacıyla tertip ettiği iş gezilerine inşaat ve inşaat malzemeleri sektöründe iştigal eden üyeleri için düzenlediği fuar gezisi organizasyonu ile devam ediyor.

 

 

Geçtiğimiz günlerde;  tarım, gıda, teknoloji, endüstri, güneş enerjisi sistemleri sektörlerinde yurt içi iş gezileri düzenleyerek çok sayıda üyelerine yeni düzenlemeler hakkında bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayan Ticaret Odası, inşaat alanında faaliyet gösteren üyeleri için ücretsiz iş gezisi düzenliyor. Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya; 22 Eylül 2022 Perşembe günü Kayseri’de gerçekleştirilecek  “Life Paradise 2022 Yapı, Yaşam, İnşaat Malzemeleri ve Teknoloji Ekipmanları” Fuarına inşaat sektörü temsilcisi üyelerini davet etti. Fuara katılmak veya detaylı bilgi almak isteyen Ticaret Odası Üyeleri 03126231084-127’yi arayabilirler.

 

 

FUARLARIMIZA İNŞAAT ALANI İLE DEVAM EDİYORUZ

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya;  üyelerinin sektörel gelişmeleri yerinde takip etmelerine olanak sağlamak amacıyla ücretsiz iş gezileri düzenlediklerini ifade etti. 22 Eylül de inşaat alanında düzenleyecekleri iş gezisine müteahit ve inşaatçı üyelerini davet eden Başkan Sakarya :  ”  Polatlı Ticaret Odası olarak ülkemizin dinamik sektörüne katkı sağlamak ve paydaşları bir araya getirmek adına ve özellikle üretici firmalar açısından oldukça rağbet gören yapı inşaat fuarlarını prestijli fuarlar olarak öne çıkarmak adına “Life Paradise 2022 Yapı, Yaşam, İnşaat Malzemeleri ve Teknoloji Ekipmanları” fuarına iş gezisi düzenliyoruz.

 

 

SEKTÖREL YENİLİKLER YERİNDE İNCELENECEK

” Fuara katılacak üyelerimiz; inşaatlarda kullanılan makineler, cam ve seramik, banyo ve mutfak ekipmanları, iç tasarım, kapı ve pencere gibi sektörlere ilişkin yenilikleri yerinde inceleyecekler.  Bunun  yanı sıra  yeni iş bağlantıları kuracaklar. Yeni ve küresel eğilimler hakkında bilgi edinecekler. Tedarikçiler ve alıcılar buluşacaklar ve endüstri hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaklar.”  dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu