Özbakır Çifti, YKS’ye Girecek Adaylara Başarılar Diledi

Özbakır çifti mesajlarında  “Türkiye genelinde 3 milyon 500 bini aşkın öğrencimiz Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek, bu sınavda ter dökecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Bu süreç içerisinde sınav stresinden dolayı ciddi bir sıkıntı içerisine giren geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin büyük bir azim ve gayretle hazırlandıkları bu süreci başarılı bir şekilde atlatacağına yürekten inanıyoruz.

Bu anlamda emek veren, ter döken, kaygı çeken her öğrenciye ve adaya başarılar ve kolaylıklar dileyen , Özbakır çifti mesajlarında şu ifadelere yer verdiler;

“17 Haziran 2023 tarihinde uygulanacak olan 2023-YKS 1. Oturum Temel Yeterlilik Testi (TYT), 18 Haziran 2023 tarihinde uygulanacak olan 2023-YKS 2. Oturum Alan Yeterlilik Testleri (AYT) ile 2023-YKS 3. Oturum Yabancı Dil Testi (YDT) adaylara hayırlı, huzurlu bir sınav diliyoruz. Bu sınavın, hayalini kurduğunuz geleceğe atılan güzel bir adım olmasını temenni ediyor, ülkemizdeki tüm yavrularımıza başarılar diliyoruz.”

Özbakır çifti  mesajında ayrıca, vatandaşlara da seslenerek, Cumartesi ve Pazar günü belirtilen sınav saatleri arasında sınavların yapılacağı tüm yerleşim birimlerinde gürültü oluşturabilecek durumlardan kaçınılması, araç sürücüleri tarafından siren veya korna çalınmaması, sınav süresince inşaat çalışmalarının durdurulması hususunda azami hassasiyet sergilemelerini rica ettiler.
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu