ÖĞRENCİLERİNİ UNUTMADILAR
![](https://www.ankarakenthaber.com/wp-content/uploads/2023/08/tmpx984lbuu.jpg)
Dahiliye Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Arzu Topeli İskit önderliğinde yapılan törende öğrencilere bir video hazırlandı. Öğrencileriyle bir süredir ayrı kalmanın burukluğunu yaşadıklarını söyleyen İskit şunları söyledi: “Sizleri zor ama kutsal mesleğe uğurlarken büyük bir gurur ve sevinç duyuyoruz. Hepinize sağlıklı, mutlu ve başarılı bir gelecek diliyoruz. Yolunuz açık olsun” dedi.