Lokman Hekim Üniversitesi’nden Dünya Kadınlar Gününde Bir İlk

Lokman Hekim Üniversitesi’nden Dünya Kadınlar Gününde Bir İlk

Lokman Hekim Üniversitesi ve Lokman Hekim Hastaneleri iş birliği ile 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde bir ilke imza atıldı.

Üniversitemizin ve Lokman Hekim Hastanelerinin kadın personelleri adına hazırlanan hijyen kitinden oluşan hediye paketleri Lokman Hekim Üniversitesi İletişim Daire Başkanlığı kadın personelleri tarafından deprem bölgesine ulaştırıldı. 

Her kadın personelimiz adına düzenlenen bilgilendirme kartında ‘’sizlere verilecek en güzel hediyenin, bir kadının yüzünde oluşturacağınız tebessüm olduğunu düşündük. Hatay’da bulunan afetzede kadınlar için hijyen kiti hazırladık ve sizlerin adına ulaştırdık. Kadın dayanışmasına verdiğiniz önemi biliyor, destekleriniz için teşekkür ediyoruz. Zor günleri geride bırakıp, güzel günlerde buluşacağımız yarınlara… İyi ki varsınız.’’ İfadeleri yer aldı. 

Bunula birlikte Lokman Hekim Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi gönüllü öğrencileri Yunus Emre DOĞAN ve Emre GÖKÇE Hatay merkezde bulunan deprem çadırındaki çocuklara spor etkinlikleri yaptırarak depremzede çocukların morallerini yüksek tutmaya çalışırken keyifli bir etkinlik yönetimi gerçekleştirdiler.

Başta bu zor koşullarda bile büyük bir dirayetle ayakta duran deprem bölgesindeki kadınlar olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu