‘KOLTUK TASARIMI NASIL OLSUN?’ ANKETİ

EGO Genel Müdürlüğü’ne bağlı otobüs, metro ve ANKARAY ile Kurban Bayramı süresince 31 Temmuz ve 1-2-3 Ağustos tarihlerinde ücretsiz olarak hizmet verecek.

 

 

EGO’dan yapılan açıklamada 335 hatta hizmet vermeye devam eden EGO otobüslerinin hareket saatleri ve güzergahlarına, EGO CEP’te mobil uygulamasından ve kuruluşun internet sitesinde bulunan ‘Şehir içi ulaşım/Web bilgi sistemi’ bölümünden ulaşılabileceği kaydedildi, EGO ayrıca Karşıyaka Mezarlığı’nda 4, Sincan-Cimşit Mezarlığı’nda 2 ve Ortaköy Mezarlığı’nda 1 adet olmak üzere toplam 7 adet solo EGO otobüsü ile sabah 08.00, akşam 19.00 saatleri arasında bayram süresince ring hizmeti verileceğini belirtti. EGO Ankaralılara, pandemi sürecinde özellikle toplu taşıma araçlarında, duraklarda, istasyonlarda, hijyen, fiziki mesafe ve maske kullanımına hassasiyetle dikkat etmeleri gerektiği hususunu da hatırlattı.

 

 

‘KOLTUK TASARIMI NASIL OLSUN?’ ANKETİ

 

Öte yandan EGO’ya ait 610 adet 2009, 2010 ve 2011 model solo otobüsteki 18 bin 910 koltuk kılıfının fazla aşınma ve yıpranmadan dolayı 3 ay içinde değiştirilmesi planlanıyor. Bu kapsamda Ankara Büyükşehir Belediyesi de vatandaşlara “EGO otobüslerinde koltuk döşemeleri sizce nasıl olsun?” sorusunun yöneltildiği bir anket düzenledi. Ankette seçenekli kumaş tasarımları da paylaşıldı. Başkentliler; Başkent Mobil, EGO ve ABB’nin internet sayfaları üzerinden tasarımlara oy verebilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu