Kars’ta, Yaşanan Kaza Sonrası Turgut Reis Group Yolcu Taşımacılığı Sektöründen Çekilme Kararı Aldı

Kars’ta, Yaşanan Kaza Sonrası Turgut Reis Group Yolcu Taşımacılığı Sektöründen Çekilme Kararı Aldı

ERCÜMENT DAŞDELEN / KARS (BHA) – Turgut Reis Group’a ait Turgut Reis Otobüs İşletmeleri, yolcu taşımacılığı sektöründen çekilme kararı aldı.

Kars’ın Sarıkamış ilçesi Karakurt mevkiinde 8 kişinin hayatını kaybettiği, 23 kişinin yaralandığı elim trafik kazası sonrasında, otobüs işletmelerini kapatma kararı alan Turgut Reis Group Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Reis, “Bu elim kazada vefat eden ve yaralanan muhterem hemşehrilerimizin acısını şahsım ve ailem olarak büyük bir acı ve üzüntü ile yaşadık” dedi.

Otobüs işletmesini yönetim kurulu kararı ile kapatma kararı alan Turgut Reis sözlerini şöyle sürdürdü : “Bu elim kazadan dolayı 27 yıldır Kars halkına hizmet veren Turgutreis Otobüs İşletmesi’nin faaliyetlerini yönetim kurulu kararıyla 20 Ağustos 2023 tarihi itibari ile kapatma kararı aldık. Acımız ve üzüntümüz çok büyük. Bu kararı almamızdaki tek neden üzüntümüzün büyüklüğüdür. Kamu oyuna saygı ile duyuruyor, vefat eden hemşehrilerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu