GÖLE BETON ARDAHAN’DA!

İnşaat sektöründe yaşanan paralel gelişmelere bağlı olarak Ardahan’da beton ihtiyacını karşılayamayan ilgili firmalardan şikayetçi olan inşaat sahipleri ve yüklenici firmalar, Göle Beton’un ürettiği kaliteli malzemeyle beton ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorlar.

Özkan KARAKAYA / ARDAHAN – BHA

Ardahan’ın ilk ve yerli firması olan Göle Beton, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Kurduğu makine parkı ve ürettiği kaliteli betonla en çok tercih edilen firma olan Göle Beton, Göle, Oltu ve Şenkaya’dan sonra Ardahan genelinde de güler yüzlü hizmet vermeye başladı.

Göle ilçesinden sonra Ardahan’da da tesis kurma hazırlığını sürdüren Göle Beton, beton tekelleşmesinin önüne geçerken, ilgili firmalardan şikayetçi olan inşaat sahipleri ve yüklenicilerin imdadına yetişti.

İnşaat sahipleri ve yüklenici firmaların mağdur olmaması için harekete geçen Göle Beton, Ardahan’da birçok firmaya beton döktü ve olumlu dönüşler aldı. Makine parkını güçlendirip tecrübeli personelle Ardahan ve çevresine beton vermeye başlayan Göle Beton, Ardahan’daki hizmetini aksatmamak için tesis kurmaya başladı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu