Giresunlular Afyon’da Yine Tek Yürek Olacak

Giresunlular Afyon’da Yine Tek Yürek Olacak

Giresun Federasyonu 26 Ağustos Cumartesi Afyonkarahisar İscehisar İlçesi Doğanlar Köyünde bulunan Giresun Şehitliği anma programına Giresunluları ve Giresun dostlarını davet etti. Anma programına Giresun ve Afyon milletvekilleri, belediye başkanları, bürokratlar siyasetçiler, sivil toplum kuruluşları ve üst düzey devlet protokolünün de katılması bekleniyor.

Giresun Federasyonu ile organizasyonu ile yapılan Afyon Giresun Şehitliği Anma Programına binlerce Giresunlunun katılacağını söyleyen Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, bu yıl rekor düzeyde ziyaretçi beklendiğini, Türkiye’nin dört bir yanında binlerce Giresunlunun şanlı ecdadını anacağını belirterek, Giresunlular “tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” olmanın bilinciyle “tek yürek” olacak. Fedakâr ecdadını ve şehitlerini anacak” dedi.

Programda gösteriler ve protokol konuşmaları ile birlikte “Giresunlular Şehitleriyle Yürüyor” fener alayı eşliğinde anma yürüyüşü gerçekleştirilecek. Federasyon Başkanı Muhterem Memiş “Giresunlular Şühedanın İzinde’’ mesajlarını vererek herkesi Afyon Şehitliği anma programına davet etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu