Germencik’te bağ evine giren hırsız yakalandı
![](https://www.ankarakenthaber.com/wp-content/uploads/2023/08/16871676941425292924-780x470.jpg)
Germencik’te bağ evindeki hırsızlık olayıyla ilgili 1 kişi, çalınan malzemeler ile birlikte yakalandı.
![featured](https://www.bha.net.tr/wp-content/uploads/2023/06/16871676941425292924-660x495.jpg)
Aydın’ın Germencik İlçesi Bozköy Mahallesi’nde bir şahsa ait bağ evinden 1 adet televizyon, 1 adet motorlu testere, 1 adet av tüfeği kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çalındı.
İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan detaylı araştırma sonucu hırsızlık olayı ile ilgili 1 şüpheli kişi çalınan malzemeler ile birlikte yakalandı. Ele geçirilen malzemeler sahibine teslim edildi. Olayla ilgili adli süreç devam ediyor.