Fenerbahçe Yöneticisi Baki: Biz İstiyorsak Gider Alırız

Fenerbahçe Yöneticisi Baki: Biz İstiyorsak Gider Alırız

BHA SPOR SEVİSİ

Fenerbahçe‘nin prensip anlaşmasına vardığı Fred, İstanbul’a geldi. Brezilyalı oyuncuyu İstanbul’a getiren sarı lacivertli kulübün yönetici Selahattin Baki, transferin perde arkasını anlattı.

Fred transferi için Başkan Ali Koç’a teşekkür eden Baki, “Başkanımıza bize verdiği güçten dolyı çok teşekkür ederim. Mario Branco ve Okan Özkan’a teşekkür ediyorum. Neredeyse 24 saat uyumadan 2-3 gün geçirdik İngiltere’de Fenerbahçe camiası ve yönetimi ortaya bir niyet koymak istedi. Bu rekleksi göstermek önemliydi. Fenerbahçe‘nin alışık olduğu isimler böyle isimlerdir” dedi.

Fred, Fenerbahçe’de

“Biz İstiyorsak Gider Alırız”

Rakipleri ile aralarında olan transfer rekabetine değinen Baki, “Biz kimseyle bir çalım savaşına girmek için bu işlere girmiyoruz. Ülkemizin, kulübümüzün paraları bunlar. İhtiyacımız varsa, biz istiyorsak gider alırız” diye konuştu.

“Dün Kulüp Bazında 4-5 Kere Aradılar”

Galatasaray’ın Fred’i transfer edebilmek için oyuncuyu ve kulübünü aradıklarına şahit olduğunu aktaran Selahattin Baki, “Fred’i elden kaçıran rakiplerimiz ‘Biz bir aydır ilgilenmiyoruz’ deseler de bizler şahidiz bizzat kendi gözlerimizle. Dün kulüp bazında 4-5 kere aradılar. Manchester United dik durunca Fred’e başka kanaldan ulaşıp aklını çelmeye çalışarak işi bozmaya çalıştılar. Ancak Fenerbahçe masadaysa bu işleri çevirmek çok zordur. Bu sene hep beraber çok güleceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu