EGO SPOR’DAN MİLLİ GURUR
![](https://www.ankarakenthaber.com/wp-content/uploads/2023/08/tmp0085ah8q.jpg)
mavibet güncel giriş Bakü’de düzenlenen Bakü Open Karate Şampiyonası’nda A Milli Takıma davet edilen Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Spor Kulübü sporcumuz mavibet giriş
Enes ÇINAR bronz madalya kazandı.
mavibet
mavibet güncel giriş Bakü’de düzenlenen Bakü Open Karate Şampiyonası’nda A Milli Takıma davet edilen Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Spor Kulübü sporcumuz mavibet giriş
Enes ÇINAR bronz madalya kazandı.
mavibet