EĞİTİM CAMİASININ ÖNEMLİ İSMİ Doç.Dr. ŞAMLIOĞLU, RİZE’DE ADAY ADAYI OLDU

DOÇ. DR. KEMAL ŞAMLIOĞLU, AK PARTİ RİZE’DE ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyeliğinden AK Parti Rize Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulunmak üzere istifa eden Doç. Dr. Kemal Şamlıoğlu, aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Rize’nin Ardeşen ilçesinden olan ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Genel Sekreterliği ile Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyeliğinden Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle AK Parti Rize Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulunmak üzere istifa eden Doç. Dr. Kemal Şamlıoğlu, aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.
AK Parti Rize İl Başkanlığında düzenlenen programda AK Parti Rize İl Başkanvekili Ali İmran Büyük’e aday adaylığı dosyasını teslim eden Doç. Dr. Kemal Şamlıoğlu, ardından AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığında basın toplantısı düzenledi.
Doç. Dr. Kemal Şamlıoğlu, burada yaptığı konuşmada, aday adaylığının hayırlı olması temennisinde bulunarak, “İnşallah 14 Mayıs 2023 tarihinde 28. Dönem Genel Seçimlerinde Milletvekilliği ile ilgili bire seçime inşallah gidiyoruz. Bu seçimde yaşanacakların ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bu vesileyle bizlerde dün itibariyle Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyeliği görevimizden istifa etmiş olduk. Dün arkadaşlarımızla çıkmış olduğumuz yolculukta bugün de AK Parti Rize İl Başkanlığımızda Rize Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurumuzu gerçekleştirdik. Hamdolsun, hayırlı olsun” dedi.
Konuşmasının devamında Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar dileyen Doç. Dr. Kemal Şamlıoğlu, katılımcılardan depremlerde hayatını kaybeden vatandaşların ruhlarına hediye etmek üzere Fatiha okumalarını istedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu