Dr. Ali Çolak AK Parti’den aday adayı; Yeniden Çerkezköy vurgusu

Tekirdağ’ın sanayi bölgesi Çerkezköy’de uzun yıllar sağlık alanında hizmet veren Dr. Ali Çolak, yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı oldu. 

featured

Çerkezköy’de AK Parti’den Dr. Ali Çolak aday adayı; projelerle geliyor

Ticari ve sanayi olarak sürekli gelişim kaydeden İstanbul ve komşu ilçesi Çorlu’dan sonra Türkiye Trakyası’ndaki en büyük üçüncü yerleşim yeri olan Çerkezköy yerel seçimlere hazırlanıyor. 200 bini aşan nüfusu ile Türkiye’nin önemli sanayi alanlarından biri olan Çerkezköy’de uzun yıllar sağlık alanında hizmetler veren Dr. Ali Çolak, AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.

Vatandaşlarla iç içe olan Çolak, Çerkezköy’ün alt yapıdan üst yapıya, sanayiden sosyal hayata kadar gelişimine projelerle katkı sağlamayı hedefliyor.

“Yeniden Çerkezköy” sloganıyla sahaya inen, vatandaşlar esnaf ve tüccar ile sanayicilerle bir araya gelen Dr. Çolak, toplumun her kesimi ile iletişim sağlıyor. Vatandaşlardan büyük teveccüh gören Dr. Ali Çolak ilçeye dair her alanda planladığı projeler ile Çerkezköy’ün gelişimi için çalışmayı hedefliyor.

Dr. Ali Çolak AK Parti’den aday adayı; Yeniden Çerkezköy vurgusu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu