CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: ŞEHİT SAVCIMIZI KATLEDEN ZİHNİYETLE, TERÖR YANDAŞLARIYLA MÜCADELEYİ SÜRDÜRECEĞİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 yıl önce görevi başında şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ı anarak, “Şehit savcımızı katleden zihniyetle, bu zihniyetin destekçileriyle, eli kanlı katilleri meşrulaştırmaya çalışan terör yandaşlarıyla mücadeleyi sürdüreceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Kilis’te depremzedelerle birlikte iftar yaptı. Programda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart 2015’te terör saldırısı sonucu şehit düşen İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ı andı.

RABBİM BİZLERİ BİR DAHA BÖYLE MUSİBETLERLE KARŞI KARŞIYA BIRAKMASIN

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör ve terör yandaşlarıyla mücadelenin kararlı bir şekilde sürdürüleceğini vurgulayarak, şunları söyledi:

“Bugün şehadetinin 8’inci seneidevriyesi olan Cumhuriyet Savcımız Mehmet Selim Kiraz’ı bir kez daha rahmetle yad ediyorum. Rabbim kahraman savcımızın mekanını cennet, makamını Ali eylesin. Şehit savcımızı alçakça katleden zihniyetle, bu zihniyetin destekçileriyle ve eli kanlı katilleri meşrulaştırmaya çalışan terör yandaşlarıyla mücadelemizi sürdüreceğiz. Mevlam yar ve yardımcımız olsun diyorum. Rabbim bizleri bir daha böyle musibetlerle karşı karşıya bırakmasın.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu