CHP’den Konyaaltı için yerel seçim komitesi Ercenk: “Gece gündüz demeden çalışacağız”

CHP’den Konyaaltı için yerel seçim komitesi Ercenk: “Gece gündüz demeden çalışacağız”

Yerel seçimler yaklaşırken Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) yönetimi gönüllülerle kenetlenerek çalışmalarına hız verdi.  Cem Kotan’ın Konyaaltı belediye başkanı adayı olduğu CHP, 2024 Konyaaltı Yerel Seçimleri Komitesi kurdu. Komite başkanlığına 22. dönem milletvekili ve önceki il başkanlarından Tuncay Ercenk getirildi.


500 GÖNÜLLÜ HAREKETE GEÇİYOR
CHP 2024 Konyaaltı Yerel Seçimleri Komitesi Başkanı Tuncay Ercenk, CHP’nin hem Konyaaltı’nda hem de Büyükşehir’de seçimlerden başarıyla çıkması için kampanya çalışmalarını koordine etmek üzere kurulan komitede yer almaktan gurur duyduğunu söyledi.

Ercenk, “500’e yakın gönüllümüzle başta Konyaaltı Belediye Başkanı adayımız Cem Kotan,  ilçe başkanımız Demet Gündüz, ilçe yöneticilerimiz ve belediye meclis adaylarıyla kenetlendik. Partimizin başarısı için gece gündüz demeden çalışacağız. Hedefimiz en yüksek oyla Konyaaltı ve Büyükşehir belediyelerini kazanmak” dedi.

KOMİTENİN YAPISI
CHP 2024 Konyaaltı Yerel Seçimleri Komitesi’nde 10 alt çalışma grubu faaliyet gösterecek.
Tuncay Ercenk’in başkanlığını üstlendiği Konyaaltı Yerel Seçimleri Komitesi; 8 kişilik bir Yürütme Kurulu ile Programlama Komitesi, Reklam Broşür ve Propaganda Malzemelerinin Dağıtım ve Temini, Araç Sevk Komitesi, Hukuk İşleri Komitesi, Plan ve Proje Komitesi, Basın Komitesi, SKM Bina Sorumlusu, Kırsal Mahalleler Komitesi ve il başkanlığı temsilcilerinden oluşuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu