CHP’den Beypazarı belediye başkanlığına seçilen Dr. Özer Kasap, mazbatasını aldı:

CHP’den Beypazarı belediye başkanlığına seçilen Dr. Özer Kasap, mazbatasını aldı

Yaşar TONBAK/ ANKARA BHA

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Beypazarı belediye başkanlığına seçilen DR. Özer Kasap, mazbatasını aldı.

CHP’nin tarihinde ilk defa Beypazarı belediye başkanlığını kazanan Dr. Özer Kasap, mazbatasını Seçim kurulu başkan Hâkim Naz Sema Ökten Derekeya’nın elinden alırken, meclis üyelerine de Seçim kurulu müdürlüğü tarafından mazbataların takdim edildi.
Mazbatasını alan CHP’nin Beypazarı belediye başkanı seçilen Dr. Özer Kasap, meclis üyeleriyle birlikte Adliye sarayının önünde de bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

Şehitlik Ziyaretinde bulundu:
Mazbatasını alan CH’nin Beypazarı’nın yeni belediye başkanı Dr. Özer Kasap, meclis üyeleriyle birlikte şehitlik ziyaretinde bulundu ve dua yaptı.şehitlerin kabirlerine gül bıraktı.

Belediye önünde tören düzenlendi.
Mazbatasını almasının akabinde CHP’nin Beypazarı Belediye başkan adayı, DR. Özer Kasap, burada yaptığı konuşmasında, hizmete talip olduklarını ve yapılan seçimin ardından vatandaşın teveccühü ile belediye başkanlığına seçildiğini, bundan sonraki sürenin ilçeye ve vatandaşlara hizmet süreci olduğunu söyledi.

Belediye başkanlık Odası makamında Tebriklerin kabulü:
CHP’nin Beypazarı belediye başkanlığını kazanan Dr. Özer Kasap, Belediye meclisi üyesi seçilenlerle birlikte, belediye başkanlık makamında tebriklerin kabulüne başladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu