ÇANKAYA SAHNE VE KULİS SANAT SEYİRCİLERİNİ BEKLİYOR
Haber
04 Ekim 2020 - Pazar 10:06 Bu haber 383 kez okundu
 
ÇANKAYA SAHNE VE KULİS SANAT SEYİRCİLERİNİ BEKLİYOR
ETKİNLİK Haberi
ÇANKAYA SAHNE VE KULİS SANAT SEYİRCİLERİNİ BEKLİYOR

 

Atay, Kulis Sanat’ın Kurucusu Serkan Melikoğlu’nun öğrencisi olduğunu, birleşme sürecinin pandemi nedeniyle başlamadığını ve sürekli iletişimde oldukları için güç birliğini uzun süredir düşündüklerini anlattı. Atay, şöyle devam etti:

 

“Önümüzdeki süreçte, pandemi bize izin verirse Kulis Sanat ile yeni projeler yapacağız. Geçen sene 4 Ekim’de sezonu Sokrates’in Son Gecesi oyunu ile açmıştık. Üç tane oyunumuz vardı. Bu sene bir oyunla başladık sezona. Prodüksiyonlar çok ağır. Üç oyun birden çıkarma şansımız olmadı. Kulis Sanat’ın elinde dört oyunu vardı. Onlar çok hızlı çalıştılar ve dört oyunla sezona Çankaya Sahne çatısı altında katılıyorlar.
 

 

 

HALKIMIZ SAHİP ÇIKMALI

 

Salgının bir an evvel bitmesini ve seyircilerinin salona güvenerek gelmesini istiyoruz. Biz, seyircimizin sorumluluğunu onlar kadar taşıyoruz. Havalandırmadan, dezenfekte işlemlerine kadar her şeyi detaylıca yapıyoruz. Bir buçuk metre aralıklı yeni bir oturma düzenini sağladık. Salonumuzun tavanları çok yüksek ve ferah bir salon. Seyircimiz korkmadan salonumuza gelebilir, oyunlarımızı izleyebilir. Bizim için önemli olan seyirci desteği, onları karşımızda gördüğümüzde en mutlu biziz. Tiyatroseverler, bu alanları muhakkak sahip çıkıp desteklesinler. Halkımız sahip çıkmazsa pandemiden sonra tiyatrolar kalmayabilir.”
Melikoğlu da, “Seyircimizi pandemi sürecinde nasıl rahat ettiririz diye düşünüp güzel çözümler bulduk. Bu süreci atlatacağız. Güzel birlikteliği başarılı oyunlarla, çok seyirciyle, alkışla taçlandıracağız. Pandemiyi sanatla yeneceğimize inanıyoruz” dedi.

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet Atay, Çankaya Sahne, Kulis Sanat, sondakika,dakikasın,ankara-son-dakika
Yorumlar
Haber Yazılımı