Bursa’da Yollar Büyükşehir ile Yenileniyor

Bursa – Ankara karayolunda asfalt yenileme çalışmalarında bir etap daha tamamlandı. Trafiğin aksamaması için Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından gece boyu sürdürülen çalışmalarla Gürsu Kavşağı ile Kestel Kavşağı arası daha konforlu hale getirildi.

featured

Bursa’da Yollar Büyükşehir ile Yenileniyor

Hasan ÖZDEMİR/BURSA – BHA

Bursa Büyükşehir Belediyesi, ilçe ve kent merkezlerindeki ana arterlerde trafiğin kesintiye uğramaması için çalışmalar gece boyu sürdürüyor. Ekipler, devam eden çalışmalarla Ankara gidiş istikametinde Gürsu ve Kestel Kavşakları arasını da tamamladı. Çalışma kapsamında Ankara gidiş istikametinde Gürsu Kavşağı ile Kestel Kavşağı arasındaki bin 200 metre uzunluğundaki bölüm, bin 800 ton asfalt kaplama ile daha konforlu hale getirildi.

 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yılın ilk 7 ayında 17 ilçede 280 bin ton sıcak asfalt kaplama yaptıklarını söyleyerek, “Bursa- Ankara yolunu da etap etap yeniliyoruz. Ana arterlerde trafiği aksatmamak için ekiplerimiz mesailerini gece yapıyorlar. Ankara gidiş istikametinde Gürsu ve Kestel Kavşakları arasını tamamladık. Önümüzdeki hafta sonu da geliş istikametini yaparak bu bölümdeki çalışmaları tamamlamış olacağız. Böylelikle Ankara yolunu daha konforlu hale getirmiş olacağız” açıklamalarında bulundu.

 

 

Bursa’da Yollar Büyükşehir ile Yenileniyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu