BİLECİK TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA DEVİR TESLİM

Bilecik TSO’nun 29 Ekim tarihinde yapılan seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Mehmet Ergün ile Meclis Başkanı seçilen Şermin Kahraman yapılan devir teslim töreniyle görevine başladı.

Başkan Ergün, TSO’da gerçekleştirilen devir teslim töreni öncesi bayan personele kırmızı gül hediye etti.

Törene, Bilecik TSO Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün, Yönetim kurulundan Yüksel Gökçedağ, Ercan Öztürk, Murat Özçelik, Cemil İnce, Adem Akman, Abdülselam Ağdağ, Meclis Başkanı Şermin Kahraman ve meclis üyeleri ile davetliler katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün, uyum, birlik ve beraberlik içerisinde Bilecik’e hak ettiği değeri vereceklerini belirterek, önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin’e, yönetim kurulu ve meclis üyelerine bu zamana kadar yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

“Gelemeyene biz gideceğiz” düşüncesiyle hareket ederek birlik ve beraberliği sağlamayı hedeflediğini anlatan Başkan Ergün, gece gündüz çalışarak Bilecik için ne yapabiliriz derdi içerisinde de olacaklarını vurgulayarak, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Yoğun bir katılımla seçim süreci atlattık ve bu süreç içerisinde bizlere destek olan bütün seçmenlerimize bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Beni bu kutlu göreve seçen meclis üyesi arkadaşlarıma da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah derdimiz Bilecik olacak. Bilecik için ne yapabiliriz bunun gayreti içerisinde olacağız. Gece ve gündüz çalışacağız bundan da kimsenin şüphesi olmasın. Geçtiğimiz akşam genel başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu da aradı ve tebriklerini iletti. Bilecik’e olan sevgisinden ve bizlere yapacağı desteğinden de bahsetti. Kendilerine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımızın önderliğinde, Bilecik’imize yapılması gereken ne varsa gece gündüz çalışacağız, bir ve birlikte olacağız. Seçim bitti, bundan sonra Bilecik için ne yapabiliriz derdimiz bu olacak. Bu makamlar gelip geçici. Makam sevdamız yok, Şükrü Başkanımızın da yoktu. Bunun bilincinde olacağız. Bilecik esnafımıza, Bilecik sanayicimize ne yapabiliriz derdimiz bu olacak kimsenin şüphesi olmasın.”

 

Başkan Ergün’ün ardından söz alan Eski Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin ise 2018-2022 yılları arasından Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’nda Bilecik sanayisine ve Bilecik esnafına bu güne kadar hizmet ettiklerini kaydederek, ”Hatamız olabilir, kusurumuz olabilir, yaptığımız yanlışlar olabilir bizler abi ve kardeşiz hatamız varsa eğer herkesten özür dileriz. Bundan sonra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Mehmet Ergün’e ve yönetim kuruluna, meclis Başkanına odamızı bugün temsilen devir teslim töreni yapıyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Buradaki arkadaşların tamamı sanayici ve ticaret erbabı. Burası küskünlük ve dargınlık yeri değil onun için hepsine başarılar diliyor, hürmetle saygılar sunuyorum.” dedi.

 

Keskin, yeni seçilen Yönetim Kurulu ile Meclis Üyelerine başarılar dileyerek görevini devretti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu