Beypazarı Eski ilçe Milli eğitim müdürlerinden Hayri Öztürk hayatını kaybetti

BEYPAZARI(BHA)- Beypazarı’nın Eski Milli Eğitim müdürlerinden Hayri Öztürk, hayatını kaybetti.

Bir süreler Beypazarı İmam Hatip Lisesi, şimdiki İsmiyle Beypazarı Sefa Tiftik Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü görevinde de bulunan ve ardından İlçe Milli Eğitim müdürü olan ve İlçe Milli Eğitim müdürü olduğu sürelerde (1983-1997) yıllarında İlçe kaymakamlığına da zaman zaman vekalet eden Eski İlçe Milli Eğitim müdürü Öztürk, yakalandığı bir hastalık nedeniyle kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda tutuluyordu.

İlçenin Başören Mahallesi sakinlerinden ve sevilen sayılan Eski İlçe Milli Eğitim müdürünün ani ölümü dolayısıyla da çeşitli çevreler taziye mesajları yayımlamaya başladı.

Eğitim camiasının önde gelen isimleri tarafından yayımlanan mesajlarda, eski İlçe Mili Eğitim Müdürü Hayri Öztürk’ü kaybetmenin derin üzüntüsü içinde olduklarını belirttiler.

Cenazesi bu gün öğle namazının ardından Musallada kılınacak Cenaze namazı sonrasında sevenlerinin de katılımıyla Şehir mezarlığına defin edilecek.

Bizde, Eğitime gönül vermiş, eğitimin öncülerinden olan Hayri Öztürk, Hocamızın ölümü dolayısıyla, ailesi başta olmak üzere Eğitim camiasına, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz. Mekânı cennet olsun. (Yaşar Tonbak)

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu