Benim attığım golleri kimse atamaz

Hakan Çalhanoğlu: Benim attığım golleri kimse atamaz

Spor – BHA

İtalya’da Inter forması giyen Hakan Çalhanoğlu, İtalyan basınına açıklamalarda bulundu.

Niteliklerinin farkında olduğunu ve kimseden korkmadığını söyleyen milli futbolcu, ”Aylar önce dünyanın en iyi orta saha oyuncularından biri olduğumu söyleyince kimse bana inanmadı. Ama ben niteliklerimi biliyorum ve kimseden korkmuyorum.” ifadelerini kullandı.

Kendisini çok güçlü gördüğünü ve attığı golleri herkesin atamayacağını söyleyen Çalhanoğlu, şunları söyledi:

”Kendimi çok güçlü görüyorum. Çünkü kimse benim attığım golleri atamaz. Attığım golleri 5 metre mesafeden atmıyorum, attığım gollerin hepsi zor. 5 metre uzağa pas atmıyorum. Geriye pas atmıyorum. Boşlukları doldurmayı ve uzun paslar atmayı seviyorum. Her zaman doğrudan gole gitmeye çalışıyorum. Bunları takım olarak antrenmanlarda çalışıyoruz.”

”Inzaghi beni bu takıma çağırdı ve oynayacağım rolü o belirledi. Inzaghi tüm övgüleri hak ediyor.”

”Burada bir aile gibiyiz”

Sezon başında Arap kulüplerden gelen teklifler hakkında konuşan Hakan, ”Birçok Arap kulübünden teklifler aldım. Ama Inter’i seviyorum, burada bir aile gibiyiz. Teklifler geldiğinde yönetime burada kalmak istediğimi söyledim ve onlara ‘son kararı siz verin’ dedim. Burada kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Kişisel anlamda zor zamanlar geçirdim ancak burada bana çok yardımcı oldular. Özellikle taraftarlardan gelen destekler çok motive edici. Inter benim için her zaman özel ve eşsiz kalacak.” sözlerini söyledi.”

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu